Урок трудового навчання

"Сервірування столу"Конкурс читців "Слова Шевченка оспівані у віршах"


Теплий промінь березневий
Розбудив дзвінку весну.
Ароматом квітів перших
День святковий огорнув.


Він вітання наші щирі
Передасть всім дамам милим,
Щоб жили в добрі і мирі
Щоб здійснились їхні мрії,
Щоб коханими були,
Щоб у радості цвіли. 

Шановні батьки!

У п'ятницю, 2 березня, о 17.00 відбудуться батьківські збори.

Усіх, хто цікавиться шкільним життям своїх дітей, запрошую на збори. 

Знову перемога

 

     20 лютого відбулася Першість ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва присвячена до 45-річчя з Дня заснування ДЮСШ  з боротьби самбо.  У цій першості брали участь двоє учнів нашого  2-А класу: Волошин Віталій  та Трач Олексій. 

 

         Трач Олексій здобув ІІІ місце.
Перші перемоги

   

 

       14 грудня відбулася Першість ДЮСШ Ладижинської ТЕС імені Івана Сагаєва присвячена до Дня Енергетика з боротьби самбо.  У цій першості брали участь троє учнів нашого  2-А класу: Волошин Віталій, Терещук Софія та Трач Олексій. 

   

        У нас є перші здобутки:

Терещук Софія здобула ІІ місце;

Волошин Віталій - ІІІ місце. 

Конкурс плакатів та малюнків

"Збережемо життя линці"  

День захисника України

 Акція до 1-го вересня «Благодійність замість квітів»

   Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини запрошують освітян і батьків приєднатись до Другої щорічної благодійної акції «Благодійність замість квітів», метою якої є зібрання коштів для онкохворих українських дітей, які потребують нашої допомоги.

      У рамках проведення акції ми пропонуємо вчителям шкіл та вихователям дитячих садків відмовитись від звичних квіткових подарунків та повідомити про це своїм учням та їхнім батькам на власній сторінці у соціальній мережі, шкільному стенді або сайті школи.

      У той же час ми пропонуємо батькам школярів та дошкільників підтримати акцію та замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю або вихователю дитячого садка спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.

     Щоби взяти участь в акції та проінформувати про це батьків, навчальні заклади, вчителі та вихователі можуть скористатися спеціально підготовленими матеріалами.

     Акція «Благодійність замість квітів» проводиться другий рік поспіль. Минулого року вчителями, вихователями та батьками було зібрано 178 000 гривень, що були витрачені на придбання ліків хворим дітям (звіт про використання коштів).

Організатори акції: Благодійний фонд Таблеточки, Освіта.ua та сайт Розвиток дитини. Усі зібрані кошти будуть направлені до Міжнародного благодійного фонду Таблеточки.

      Квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.

Дізнатись більше про акціюзробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат можна онлайн.

ВЗЯТИ УЧАСТЬ В АКЦІЇ

      Міжнародний благодійний фонд Таблеточки захищає інтереси дітей з онкологічними захворюваннями в Україні. Фонд заснований волонтерами у 2011 році. Фонд надає дітям паліативну та психологічну допомогу, допомагає батькам, розвиває донорський рух в Україні. Детальніше на сайті www.tabletochki.org.